Karrier Magyar Zsuzsa Sminktetoválás Budapest Pályázat

Szépség Nagykövetei!?

karrier_magyar_zsuzsa_sminktetovalas_budapest

Szépség Nagykövetei!  ?

Exkluzív, Gyönyörű, Belvárosi Szépség Szalonban Sminktetováló kozmetikus pozíció (lehet) Rád vár!

Sminktetoválás- Karrier- Neked!
? Önállóan! Magabiztosan! Sminktetováló, szakmailag precíz! Elhivatott! jelölteket várunk. ?

?“Szépség Referenciával” ?
Pályázat Sminktetováló Kozmetikusi pozícióra:

Neked van? ??? Küld meg Önéletrajzod és referencia munkáid fotóját Nekem :

magyarzsuzsa.madonna@gmail.com

Fejlődési lehetőség, karrier, tovább képzések, luxus környezet.

Sminktetoválás és Luxus Kozmetika

Pályázatod Várjuk önéletrajzzal, referencia fotókkal.

Sminktetoválás, kozmetikus állás hirdetés helyett  HIVATÁS és KARRIER!

? Érdemes megosztani. Lehet, pont a Te barátnőd  pozíciója ! ?

Pozíció: Sminktetováló kozmetikus, arc kozmetikus
Feladatok: arckozmetikai kezelések
Modern- Luxus ránctalanító eljárások
Sminktetoválás modern technológiákkal gyönyörű belvárosi szépség szalonban Budapesten.

Folyamatos továbbképzés sminktetoválás, kozmetika terén.

Elvárások:

Pontos, precíz munkavégzés megbízhatóság, önállóság kreativitás, jó kommunikációs készség
angol nyelvtudás szakmai tapasztalt ,középfokú szakképesítés.

Folyamatos fejlődés a legmodernebb technikák alkalmazása terén Európai szintű fizetés.

Önálló munkakör konzultációval.

Magyar Zsuzsa sminktetováló specialista, kozmetikus mester